Mirë se vini në faqet e internetit tonë!
Whatapp: +86 18306448039
kërkim

PRODUKTET

RRETH NESH

Profili i Kompanisë

Jinan Zhaoyang Aluminium Industry Co., Ltd.
Jinan Zhaoyang Aluminium Industry Co., Ltd. was established in 2002, and is located in the famous Rose Township – Pingyin County, Jinan City, occupies 155,200㎡ with 500 workers. Our capacity is 800,00MT per year totally, among which, 45% are exported to overseas. Like North America, South America, Europe, South East Asia, and African countries.

LAJME

Mos harroni emrin tonë

Ne garantojmë se ju jeni duke marrë produktet më të mira të aluminit me një çmim konkurrues dhe ne do të jemi në shërbimin tuaj përmbushjen e të gjitha specifikimet dhe nevojat tuaja.

Application of patterned aluminum plate on stair
Application of patterned aluminum pla...
Common use and classification criteria for aluminum sheets
  Common use and classificati...
WhatsApp Online Chat!