Добредојдовте на нашата веб-сајтови!
Whatapp: +86 18306448039
Барај

ПРОИЗВОДИ

ЗА НАС

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

Jinan Zhaoyang Aluminium Industry Co., Ltd.
Jinan Zhaoyang Aluminium Industry Co., Ltd. was established in 2002, and is located in the famous Rose Township – Pingyin County, Jinan City, occupies 155,200㎡ with 500 workers. Our capacity is 800,00MT per year totally, among which, 45% are exported to overseas. Like North America, South America, Europe, South East Asia, and African countries.

ВЕСТИ

Запомни нашето име

Ние гарантираме дека ќе се добивање на најдобрите производи од алуминиум и на конкурентна цена и ќе биде во вашата услуга исполнувањето на сите вашите спецификации и потреби.

Application of patterned aluminum plate on stair
Application of patterned aluminum pla...
Common use and classification criteria for aluminum sheets
WhatsApp Онлајн Chat!